Petro-Kimya ve İlaç SanayiModern malzemeler olarak adlandırılan teknik seramiklerden imal edilen parçalar, çok zor çalışma şartlarında aşınma, korozyon ve yüksek sıcaklıklarda birçok ihtiyacı karşılamaktadır. IşıkTeknoloji bu tip yüksek özellikli parçaların imalat kapasitesine sahiptir. Çalışma şartlarına bağlı olarak özellikle ilaç sanayi için zirkonyumoksit parçaları üretebilmekteyiz.

Özellikle seramikler çelikhaneler, madenler, mineral proses ve hazırlama tesisleri, kağıt, küspe, kimya ve ilaç sanayi, petro-kimya, termik ve nükleer enerji, çimento-beton ve genel makine sektörlerinde ki makinelerde kullanılmaktadır. Ürettiğimiz parçalar çok yüksek sıcaklıklar ki bu değerler 1400-1800 C lerde dahil mükemmel aşınma dayanımı sağlamaktadır. Standart ölçülerdeki parçalar haricinde müşterilerimizin talep ettiği ölçülerde veya şekiller içinde üretim yapılabilmektedir.

Endüstriyel Mikronize Öğütme ve İnert Katalitik Taşıyıcı Bilyaları

Mikronize ve fine nano boyutlarında çalışan öğütme değirmenleri ve karıştırıcılarda kullanılan küçük çaplı bilyalar özellikle felspat, kuvars, kaolin, sirleme, boya, mürekkep, seramik, selüloz, gümüş, kimya, kağıt...etc gibi sektörlerde tercih edilmektedir.

Ayrıca yüksek yoğunluklu alümina inert bilyalar özellikle katalitik destekleyiciler olarak petrokimya tesisleri, gaz dönüşüm tesisleri ve solvent dönüştürücü ve gübre üretiminde kullanılmaktadır.

Ürettiğimiz bilyalar 0,8-1-2-5-6-8-10 ve 12 mm çaplarındadır.

Bilyelerin yüksek alümina oranı ve sertliğe sahip olması ince öğütme calışmalarınızda çalışma şartlaınızda verim artışı sağlayacaktır .

25 kg bez cuvallarda sevk edilir .